AM-PM آمپول های درمانی ضد پیری شامل سری
(360°Synchronized Time Reversal Program)

برنامه مراقبتی یک ماهه شامل آمپول های ضد پیری حاوی دو سری محصول AM و PM به ترتیب برای روز و شب می باشد. این محصول دارای ترکیب اختصاصی به نام فیتوکلاتین برای مبارزه با مسمومیت سلولی و عصاره گیاه Edelweiss با خاصیت آنتی اکسیدانی بالا می باشد. مزایای استفاده از سری AM و PM شامل ممانعت از تخریب رشته های کلاژن، تقویت الاستیسیته، کاهش چروک و خطوط، تقویت جریان خون و اکسیژن رسانی، محافظت DNA و سم زدایی سلولی می باشد و به این ترتیب باعث بهبود رنگ پوست و زیبایی چهره می گردد.

قلم هوشمند ضد پیری
(Age Intelligence De-Aging Restorative Complex)

این سرم قوی فرآیند بازسازی سلولی را بهبود می بخشد، از لایه شاخی پوست محافظت کرده، باعث صافی و شفافیت پوست می شود. همچنین بواسطه ترکیب Ronacare که تولید لامینین و کلاژن را تحریک می کند، باعث کاهش روند پیری شده و کمبود الاستیسیته را خنثی می کند. فرمول عاری از نگهدارنده این محصول و حضور ترکیبات فعال پیشرفته موجود در آن باعث تسریع جوانسازی می شوند. به علاوه کمپلکس cellactel 2 همگام با سایر ترکیبات فعال عملکرد های حیاتی پوست را احیا می کند. این سرم هوشمند باعث افزایش میزان ترمیم، تسکین و التیام پوست می گردد.

کمپلکس ترمیم کننده و ضد چروک اطراف لب
(Lip Zone Corrective Complex)

این کمپلکس مغذی حاوی نوعی از هیالورونیک اسید می باشد که با فناوری خاص به گونه ای طراحی شده است که باعث افزایش نفوذ این ترکیب شده و با ویژگی حجم دهندگی خطوط را پر می کند. علاوه بر آن سرامید، موم و ویتامین E موجود در محصول، ارتباطات سلولی را تقویت کرده و ظاهر صاف، نرم و مطلوبی به لب و اطراف لب می بخشد. این محصول همچنین حاوی فیلترهای محافظتی در برابر اشعه های UVA و UVB می باشد.

کیت جوان کننده و ضد چروک
(Age Intelligence Youth-Inducing System)

این محصول با خاصیت جوان کنندگی شامل: Youth-Inducing Cream و PM-Repair Booster است و باعث استحکام پوست، کاهش چروک، کاهش لک و کاهش منافذ باز می شود. مجموعه ترکیبات غنی تشکیل دهنده این کمپلکس مولکول نوآوری شده حاصل از یک نوع جلبک، سلول های مریستمی قهوه، پروتئین تقویت کننده کلاژن و رتینول را شامل می شود. فرمول بسیار غنی و غلظت بالای ترکیبات سازنده ی این محصول باعث تقویت متابولیسم سلولی و سنتز کلاژن می گردد و چین و چروک را از بین می برد.

کرم توتال لیفت فوق مغذی
(Total-Lift Very Rich Cream)

این کرم مرطوب کننده فوری و ضد پیری قوی به گونه ای فرموله شده است که بطور عمقی باعث هیدراته و تغذیه پوست های خشک شده، آن را در برابر آلودگی های محیطی و شهری محافظت می کند و باعث رفع علائم پیری زودرس می شود. Resveratrol موجود در محصول به عنوان آنتی اکسیدان و ضد حساسیت عمل می کند و از طریق افزایش تولید کلاژن نوع 4 (IV)، باعث حفظ ساختار و بهبود ارتباطات سلول های پوستی می شود. تسریع جوانسازی و شفاف سازی پوست از طریق تقویت متابولیسم سلولی از دیگر مزایای استفاده از این محصول می باشد .سفت شدن پوست و بهبود بافت آن در طی استفاده از این محصول تنها بعد از 42 روز به وضوح قابل مشاهده می باشد و جوانسازی پوست (تا 10 سال جوان تر ) در دوره استفاده از محصول توسط تست های انجام شده در کلینیک های تحقیقاتی مورد تایید می باشد.

کرم توتال لیفت بازسازی کننده شب
(Total-Lift Overnight Cream)

این ژل کرم بنفش رنگ بدون اینکه اثر سنگینی بر روی پوست ایجاد کند، به راحتی جذب پوست شده و در طول شب نیازهای پوست را برآورده کرده و با کاهش استحکام و الاستیسیته که در نتیجه پیری پوست رخ می دهد مبارزه می کند. ترکیبات فعال بیوتکنولوژی توسعه یافته از عصاره های گیاهی موجود در محصول باعث افزایش و تقویت بازسازی سلولی شده و باعث می شود پوست شادابی و طراوت مطلوبی حتی زمانیکه خواب کافی نداشته اید داشته باشد. از عصاره اسطوخودوس، به عنوان نگهدارنده طبیعی به جای نگهدارنده های شیمیایی استفاده شده است و علاوه بر آن دارای خاصیت ضد التهاب، ضدعفونی کننده، تسکین دهنده می باشد. همچنین این محصول بواسطه ی عصاره قارچ درختی موجود در آن، یک تقویت کننده فعالیت آنتی اکسیدانی سوپر اکسید دیسموتاز (SOD) می باشد که در کاهش روند پیری پوست نقش بسزایی دارد.

برنده جایزه زیبایی بازار هارپر مالزی 2011- به عنوان بهترین سفت کننده، لیفتینگ و مرطوب کننده شب

bazzar-pdf

کرم توتال لیفت مغذی
(Total-Lift Rich Cream)

این کرم غنی با بافت مخملی مخصوص پوست های نرمال تا خشک است و باعث رطوبت رسانی و تسکین پوست می شود و علائم پیری زودرس را رفع می کند. ترکیبات فعال توسعه یافته از عصاره های گیاهی موجود در محصول باعث افزایش بازسازی سلولی شده و عملکرد حیاتی سلول را تقویت می کند. Resveratrol موجود در محصول به عنوان آنتی اکسیدان قوی و ضد حساسیت عمل می کند و موجب افزایش تولید کلاژن نوع 4 (IV) شده و در نتیجه ساختار و ارتباطات سلولهای پوستی را بهبود می بخشد.

(کرم شب لایه بردار(تقویت و بازسازی کننده پوست
(Total-Resurface Overnight Cream)

این محصول مخصوص شب پوست را فوراً تغذیه کرده، باعث تحریک سنتز کلاژن و لیفتینگ شده و با افتادگی پوست مبارزه می کند. کمپلکس cell longevity بکار رفته در این محصول مانند فاکتور رشد عمل نموده و باعث احیا تنفس سلولی می شود. همچنین کمپلکس جمع کننده منافذ، سایز منافذ را 40% تا 60% کاهش می دهد. ترکیبات لایه بردار موجود در این محصول شامل ترکیب بی نظیر 5-آلفاهیدروکسی اسید، بتا هیدروکسی اسید و تری پپتید کراتولیتیک است که حداکثر لایه برداری مورد نیاز را برای پوست انجام می دهد و باعث شفافیت و ترمیم بافت پوستی می گردد.

کرم جوان کننده و مرطوب کننده 24 ساعته
(AGE INTE LLIGENCE YOUTH INDUCING CREAM )

این محصول یک مرطوب کننده 24 ساعته است که روز و شب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. مجموعه ای از ترکیبات فعال با غلظت بالا و با فرمولاسیونی خاص ساختار لایه های درونی پوست را بهبود می بخشد و موجب درخشش، همواری و یکدستی پوست می گردد. با هدف گیری 4 نشانه اصلی پوست بالغ شامل کاهش استحکام و الاستیسیته، چین و چروک، لک و منافذ باز، پاسخگوی تمامی نیاز های یک پوست بالغ است و شادابی و شفافیت را به پوست باز می گرداند.

Please publish modules in offcanvas position.